Мембрани ТПО

Мембрани ТПО

Покрівельна мембрана з армуванням зі скловолокна для універсального застосування

ТПО - мембрана - це рулонний покрівельний матеріал з термопластичних поліолефінів (ТПО) для механічного або баластного способу монтажу.

Мембрана Баудер ТЕРМОФІН - полімерний покрівельний матеріал, виготовлений за сучасною технологією, не являє загрози навколишньому середовищу і людині. Цей матеріал застосовується при механічному і баластному способі монтажу покрівельної системи. Завдяки широкому температурному вікну зварювання, монтаж мембрани досить простий і безпечний. Екологічні властивості досягнуті за рахунок використання термопластичних поліолефінів і поліетиленів: мембрана не містить пластифікатори, важкі метали, хлор та інші галогени.

 

Гідроізоляційна мембрана

Нові високоякісні покрівельні мембрани виготовлені по провідній технології екструзії за один етап, з армуванням зі скловолокна.
Полотна покрівельної мембрани вільно укладаються і зварюються гарячим повітрям. Опір вітрових навантажень досягається завдяки використанню кріпильних елементів або баласту.

Розмір полотна

Мембрана Баудер ТЕРМОФІН виготовляється товщиною 1.2 мм, 1.5 мм, 1.8 мм, 2.0 мм, шириною рулон 1.5 м, довжина рулону 20 м і 25 м (для мембрани товщиною 1.2 мм). Стандартний колір - сріблясто-сірий, колір зворотного боку - чорний.

Пожежні властивості

Пожежні властивості покрівельної мембрани відповідають класу Е нормам стандарту EN13501-1. Що приблизно відповідає групі горючості Г3. Однак положення ДБН В.1.1-7- 2002 не містять обмежень по гідроізоляційному шару, що дозволяє застосувати матеріал на будь-яких будівлях і
спорудах.

 

 

Переваги ТПО-МЕМБРАНИ

 • Широке температурне вікно зварювання
  Комбінація високоякісного поліолефіну і армування з скловолокна забезпечують широке температурне вікно зварювання гарячим повітрям від 380 до 480 ° C
 • Морозостійкість
  ТПО мембрана Баудер ТЕРМОФІН має досить високу гнучкість при низьких температурах. При дослідженнях при температурі -40 ° C, при повному згинанні не має мікро-тріщин.
 • Хімічна стійкість
  ТПО мембрана Баудер ТЕРМОФІН має виняткову хімічну стійкість. Це забезпечує більш тривалий термін експлуатації покрівельної системи і гарантійний термін 15 років.
 • Сумісність з бітумними матеріалами
  Покрівельна мембрана Баудер ТЕРМОФІН сумісна з бітумними матеріалами. Це дозволяє застосувати ії в проектах по ремонту покрівлі, без використання розділового шару. Таке рішення знижує собівартість проекту і монтажу.
 • Сумісність з екструзійних пінополістиролом
  Завдяки своїй рецептурі ТПО мембрана Баудер ТЕРМОФІН сумісна з теплоізоляційними плитами з екструзійного пінополістиролу. Це не вимагає використання розділового шару.
 • Матеріали і аксесуари
  Компанія Баудер здійснює поставку всіх необхідних матеріалів та аксесуарів для якісного виконання інженерного рішення. З використанням системних аксесуарів забезпечується виконання гідроізоляції покрівлі будь-якої складності.

Дозвільна документація:

Гігієнічний висновок Термофін 2016

Протокол Термофін

Сертифікат відповідності