Монтаж покрівельних сендвіч-панелей

Монтаж покрівельних сендвіч-панелей

         Серед усіх видів зведення будівель, найбільш прогресивною і широко застосовуваною технологією є метод будівництва з використанням сендвіч-панелей. Це різновид будівельних матеріалів, яка є готовою конструкцією, що застосовується в процесі монтажу стін і покрівлі.

         Покрівельні панелі широко застосовуються як в промисловому (комерційному), так і житловому будівництві. Ці матеріали найбільш актуальні при облаштуванні комерційних будівель, складів, ангарів, технічних станцій, логістичних терміналів, торгово-розважальних центрів, виробничих потужностей і громадських будівель. Компанія «Білд Групп» має багаторічний успішний досвід облаштування покрівель з застосуванням покрівельних сендвіч-панелей.

       Сфера застосування покрівельних сендвіч-панелей

       Такий різновид будівельного матеріалу є універсальним рішенням: його застосування однаково ефективно для будь-яких видів реконструкції (при необхідності утеплення дахів) або зведення нових будівель.

      Покрівельні сендвіч панелі широко застосовуються при монтажі скатних дахів з цілісних елементів, з мінімальним нахилом - 5%. У каркасному будівництві застосовуються збірні конструкції, що з'єднуються по довжині з дотриманням нахилу не менше 7%. Якість робіт безпосередньо залежить від правильного розташування і нахилу панелі.

Переваги покрівельних сендвіч-панелей

  • Мінімізовані теплові втрати. При порівнянні цього матеріалу з близьким аналогом, то за основними теплотехнічними параметрами покрівельні сендвіч-панелі перевершують всі технології облаштування покрівлі мінімум в 10-12 разів.
  • Нескладний монтаж і простота демонтажних робіт (при необхідності).
  • Простота транспортування обумовлена ​​невеликою вагою конструкції. При підйомі панелей на дах будівлі не потрібна додаткова спецтехніка.
  • Максимальні терміни експлуатації. Покрівельні панелі стійко переносять будь-які агресивні навантаження - вплив вологи, ультрафіолетове випромінювання, обмерзання.
  • Екологічність матеріалів. Це важливий аспект для зведення будівель харчової та фармацевтичної промисловості.


        Ми надаємо замовникам професійну консультаційну підтримку, при необхідності допомагаємо розрахувати потрібні параметри і кількість панелей, кріплення та інших комплектуючих.

Дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки