Монтаж стінових огороджуючих конструкцій

Монтаж стінових огороджуючих конструкцій

Монтаж стінових огороджуючих конструкцій являє собою поетапний збір металевого каркасу із застосуванням новітніх технологій і дотримання чинних стандартів безпеки. Монтаж металоконструкцій дозволяє зводити цілі комплекси в максимально короткі терміни.

Огороджувальні стінові металоконструкції призначені для ізоляції внутрішніх приміщень в будівлях та різноманітних спорудах від зовнішнього середовища чи між собою з урахуванням нормативних вимог стосовно теплоізоляції, звукоізоляції, гідроізоляції, пароізоляції, міцності, повітропроникності, світлопроникності тощо.

Стінові огороджувальні конструкції поділяються на дві групи:

 • вентильовані фасади (облицювання фасадів, зведених з кам’яних матеріалів);
 • сендвіч–панелі при каркасному будівництві заводського виготовлення чи поетапної зборки.

Використання стінових металоконструкцій в промисловому будівництві дозволяє:

 • Знизити витрати в порівнянні з бетоном або цеглою в кілька разів;
 • Прискорити процес зведення будівлі без шкоди для якості;
 • Отримати міцну, енергоефективну, довговічну будівлю.

Застосування вентильованих фасадів - це сучасне конструктивне рішення, котре забезпечує будівлі високу звуко- та теплоізоляцію, надає захист стіні від атмосферних впливів.

Сучасні навісні вентильовані фасади надзвичайно різноманітні: вони прикрашають торгові і офісні будівлі, котеджі і приватні будинки. Кожен обирає той матеріал та утеплювач, котрий йому більш до душі. Адже, надійно прикріплені до стіни, вони виконують захисну функцію, і, відповідно, продовжують термін експлуатації будівлі. Навісний фасад робить житло охайним.

Облицювання фасаду може проводитися як з утепленням, що значно покращує теплотехнічні властивості зовнішніх стін, так і без нього. Проте варто врахувати: під час монтажу навісного фасаду чи реконструкції будівель найчастіше використовуються звукоізоляційні матеріали, які істотно полегшують подальше життя в будівлі навіть у найбільш жвавих районах.

Така технологія має ряд істотних переваг над іншими фасадними системами:

 • Можливість якісно утеплювати і облицьовувати фасади з нерівною поверхнею (перепади можуть бути незначними - до 20 см).
 • Сезонна універсальність — технологія навісного фасаду дозволяє виконувати роботи без втрати якості фасаду практично в будь-яку пору року. При правильному монтажі вентильований фасад має ефект термоса – взимку зберігає тепло, а влітку – прохолоду.
 • Варіативність архітектурних рішень. Існуючі варіанти за види облицювальних матеріалів, кольорів, фактур поверхні надають можливість комбінувати їх між собою, а в якості зовнішнього елемента системи навісного вентильованого фасаду можуть застосовуватись фасадні PS-панелі, облицювальні касетони, стіновий профнастил.
 • Для замовника - доступна ціна готового фасаду.

Сендвіч-панелі, як варіант стінових огороджувальних конструкцій, використовуються при сучасному каркасному будівництві, вони кріпляться на елементи несучого каркаса – ригеля (вертикальне розташування сендвіч-панелей заводської збірки) або колони (горизонтальне розташування фасадних панелей)

Сендвіч-панеліце 3-шаровий будівельний виріб, який, як правило, складається з двох листів оцинкованої фарбованої сталі і наповнювача між ними. Вони мають гарні естетичні властивості, чудові енергозберігаючі характеристики. Сендвіч панелі швидко монтуються, завдяки чому широко застосовуються у будівництві торгових та офісних будівель, промислових об’єктів, сільськогосподарських споруд та швидкомонтованих каркасних будівель.

В залежності від призначення, сендвіч-панелі поділяють на стінові і покрівельні. При виборі стінових панелей головними параметрами є міцність, теплопровідні та протипожежні характеристики. Для покрівельних сендвіч-панелей ще варто додати довговічність.

Покрівельні сендвіч-панелі повинні забезпечувати необхідну міцність і повну герметичність покрівлі, тому рекомендується використовувати панелі з особливим профілюванням зовнішньої обшивки у вигляді гребенів.

Енергозберігаючі властивості сендвіч-панелей визначаються видом наповнювача, герметичністю замка та наявністю в ньому ущільнювача.

На основі сендвіч-панелей можна виділити 3 види фасадних систем:

 • Сендвіч-панель поетапної зборки з використанням стінової касети (в основі набірної сендвіч-панелі - самонесуча стінова касета, на яку кріпиться зовнішній елемент огородження).
 • Сендвіч-панель поетапної зборки з використанням прогонів (застосовуються стінові прогони, що обшиваються профнастилом з зовнішньої і внутрішньої частини, в тіло прогону монтується теплоізоляційний шар вати).
 • Сендвіч-панель заводського виготовлення (3-шарова фасадна сендвіч–панель складається з внутрішнього та зовнішнього шару металу).

Всі ці варіанти стінових сендвіч-панелей в порівнянні один з одним мають як переваги, так і недоліки, тому вибір конструктивного рішення для певного об’єкта визначається проектною документацією.

Ми цiнуємо свою репутацію, тому не менше, ніж замовник, зацікавлені в якості виконуваних робіт, підборі кращих матеріалів та здачі об'єктів у суворо обумовлені терміни.

Чому компанія «Білд Групп»:

 • робота професійних монтажників;
 • своєчасна здача об'єкта;
 • довгострокова гарантія на матеріал і монтажні роботи;
 • прийнятна вартість матеріалу і послуг.


Надійність нашої роботи підтверджена часом.