Монтаж стінових сендвіч-панелей

Монтаж стінових сендвіч-панелей

         Сендвіч-панелі використовують для спорудження стін швидкомонтованих будинків, тому вони мають переваги, яких немає у конкуруючих матеріалів, а саме: максимальна енергоефективність і простота збірки.

         Правильний монтаж сендвіч-панелей - один з вирішальних факторів, який визначає міцність і довговічність будівлі. Тому ми приділяємо велике значення не тільки якості самих сендвіч-панелей, а й супутніх матеріалів - комплектуючих і добірних елементів.

Розповсюдженими є дві технології монтажу сендвіч-панелей:

  • горизонтальний, де укладання здійснюється знизу (панелі встановлюються пазом вниз для забезпечення вільного стікання води);
  • вертикальний - укладання виконується від кута (з панелі, яка впирається в стик)

Переваги установки сендвіч-панелей

      Ключовим фактором великої популярності даної технології є максимальна оперативність основного процесу. Монтаж будівель з сендвіч-панелей не вимагає істотного споживання трудових ресурсів і використання дорогих послуг різнопрофільної спецтехніки.

        Можна виділити головні переваги монтажу сендвіч-панелей:

  • пожежна безпека всіх видів сендвіч-панелей;
  • чудова стійкість матеріалів до зовнішніх чинників агресивної дії;
  • максимально можливий термін повноцінного користування будівлею;
  • мінімальні грошові витрати;
  • простий і легкий спосіб зведення будівель, що не залежить від сезонності робіт;
  • комфортне транспортування всіх компонентів на майданчик замовника.

      Роботи з монтажу цього матеріалу здійснюються за будь-якої погоди, необхідно лише врахувати встановлені температурні показники для використання герметика. І, що важливо, процес повинен бути виконаний кваліфікованими фахівцями, адже помилки можуть привести до негативних наслідків і пошкоджень конструкції.

        Компанія «Білд Групп» готова здійснити поставку всіх елементів і комплектуючих для зведення будівель з сендвіч панелей, а також надати послуги з професійного зведення споруд з використанням сендвіч-панелей будь-якої проектної складності. При виконанні робіт враховуються додаткові побажання замовника.

Дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки