Про компанію

Торгово-будівельна компанія «Білд Групп» є постачальником повного комплексу матеріалів для будівництва стінових і покрівельних огорож, а також виступає в ролі підрядної організації при будівництві промислових об'єктів, об'єктів житлового та соціально-культурного призначення.

Компанія «Білд Групп» входить в п'ятірку найбільших регіональних дилерів Компанії «Прушиньскі», яка в свою чергу є європейським виробником високоякісних матеріалів для покрівель, фасадів та швидкомонтованих споруд. Активно працюючи в Україні більше 9-ти років, компанія займає лідируючі позиції на ринку виробів з тонколистової сталі з різними типами покриття, завдяки налагодженій роботі колективу та використанню новітніх розробок в сфері прокату металу з полімерним покриттям.

За роки роботи співробітниками колективу ТОВ «Білд Групп», які мають багаторічний практичний досвід при виконані будівельно - монтажних було виконано роботи на більш, ніж 30 промислових об'єктах, серед яких: ангари, логістичні центри, об'єкти громадського призначення, торгово-розважальні центри. Наші фахівці комплексно вирішують поставлені завдання і допомагають реалізувати ідеї Замовника якісно, ​​оптимально і в поставлені терміни.

ТОВ «Білд Групп» має ліцензію на будівельну діяльність, дія якої була продовженя Державною архітектурно-будівельною інспекцією України 27 березня 2019 року, №16-Л

Неживий Антон Володимирович

Неживий Антон Володимирович

Директор

Освіта:

Вища - юридична. Є чинним адвокатом.

Посаду директора ТОВ "Білд Групп" займає з 2011 р

Корчагін Павло Вікторович

Корчагін Павло Вікторович

Заступник директора з будівництва

Освіта:
2 вищі освіти: НАУ "Електрообладнання суден та аеропортів" і "Придніпровська державна академія будівництва та архітектури" - Будівництво та громадянська інженерія

 

Додаткова освіта:


- курс на базі по монтажу м'яких покрівель із застосуванням ПВХ / ТРО / ФПО мембран (завод PolyGlass - Італія)

- участь в семінарі Дахсімпозіум BAUDER 2017, організованому європейським лідером з виробництва ПВХ / ТРО / ФПО мембран

Лагода Віталій Олексійович

Лагода Віталій Олексійович

Начальник дільниці

Більш, ніж десятирічний досвід в монтажі конструкцій, монтажі м'яких покрівель із застосуванням ПВХ / ТРО / ФПО мембран.

Додаткова освіта:

- курс на базі по монтажу м'яких покрівель із застосуванням ПВХ / ТРО / ФПО мембран (завод PolyGlass - Італія)

Наші основні пріоритети:

 • Комплексний підхід у вирішенні технічних завдань;
 • Підбір сучасних технологій і матеріалів при проектуванні і будівництві;
 • Повна комплектація матеріалами та механізмами при виконанні будівельних робіт;
 • Підбір вузькоспеціалізованих субпідрядників і повна відповідальність за їх роботу;
 • Вироблення оптимального технічного рішення з урахуванням співвідношення ціни і якості;
 • головний пріорітет - якісне виконання поставлених завдань.

 

Наші послуги:

 • Розробка проектної документації та кошторисної документації;
 • Поставка матеріалів для будівництва стінових і покрівельних огорож;
 • Проведення шефмонтажу поставлених матеріалів з наданням рекомендацій;
 • Монтаж і виготовлення металоконструкцій будь-якої складності з використанням стандартних рішень та використанням ЛСТК;
 • Ремонт і будівництво покрівель всіх типів з розробкою вузлів і примикань;
 • Облаштування вентильованих фасадних систем з використання керамограніта, профільованого металевого листа, композитних матеріалів;
 • Монтаж м'яких покрівель з використання ПВХ, ТПО, ФПО мембран. 

Переваги роботи з нашою компанією:

 1. Пунктуальність - всі процеси підлягають чіткому плануванню, визначені в часі і в строках виконання та здійснюються відповідно до графіків виконання робіт, таким чином замовник завжди може оперативно стежити за термінами виконання будівництва / поставки матеріалів.
 2. Якість - відповідно до державних стандартів, СНіПам, ДБНам і з урахуванням власного досвіду співробітників компанії, роботи проводяться на підставі технологічних карт і монтажних схем, розроблених фахівцями компанії з залученням спеціалістів заводу-виробника матеріалів.
 3. Відповідальність - здійснюючи поставку матеріалів і монтаж, компанія надає комплексну гарантію на виконані роботи, іншими словами Замовнику немає необхідності самостійно контролювати якість матеріалів.
 4. Співвідношення ціна / якість - працюючи з більш, ніж з 30-ма різними виробниками матеріалів, фахівці компанії по максимуму підберуть найбільш оптимальне співвідношення  ціна / якість, тим самим виконуючи вимоги найвибагливіших покупців.

Наші об’єкти: